दुर्गा पूजा, दिपावली आ छठिक अवसर पर शुभकामना विज्ञापन पठाउ

१६ अक्टूबर २०२० । मैथिली जिन्दाबाद!!

मैथिली जिन्दाबाद वेबसाइट मार्फत अपन व्यवसायिक उत्पाद संग कोनो तरहक कमर्सियल एडवर्टाइजमेन्ट कयल जा सकैत अछि। विज्ञापन लेल १००० टका सँ १० हजार टका सालाना खर्च पर प्रभावकारी परिणाम प्राप्त कय सकैत छथि विज्ञापनदाता। संगहि मैथिली भाषा आ मिथिला संस्कृति केर कार्य मे सदिखन समर्पण संग भऽ रहल कार्य मे हुनकर अंशदान सेहो मानल जेतनि।

काल्हि सँ नवरात्र आरम्भ भऽ रहल अछि। एहि शुभ अवसर पर अपना दिश सँ शुभकामना सन्देश केर विज्ञापन सेहो कयल जा सकैत अछि। विज्ञापनदाता अपन फोटो, परिचय, व्यवसायिक प्रतिष्ठान आदिक नाम सहित शुभकामना विज्ञापन प्रकाशित करबा सकैत छथि। शुभकामना सन्देशक बैनर केर साइज अनुसार विज्ञापन शुल्ल देय होयत। कृपया व्हाट्सअप पर सम्पर्क करीः +9779801722981

मैथिली जिन्दाबाद पर दिनहुँ हजारों पाठक जरूर विजिट करैत छथि आर गूगल सर्च सँ लैत एन्ड्राइड मोबाईल एप्प मे सेहो अहाँक विज्ञापन दृश्यमान होयत। भाषा-साहित्य आ मिथिला-मैथिलीक समग्र समाचार केँ प्रकाशित करैत एहि न्यूज पोर्टल पर अहाँक सहभागिताक बड पैघ महत्व होयत।

पूर्वक लेख
बादक लेख

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 8 =